Czy warto brać kredyt przez internet?

W dzisiejszych czasach sporo spraw załatwiamy przez internet, w tym również kwestie finansowe. Wiele banków oferuje możliwość zaciągnięcia kredytu online, co może być bardzo wygodne dla osób niechętnych do wizyt w banku. Czy jednak warto brać kredyt przez internet? W tym artykule postaramy się odpowiedzieć na to pytanie i przedstawić zalety oraz wady takiego rozwiązania.

Jak szybko i wygodnie otrzymać (więcej…)

Ranking kredytów gotówkowych – listopad 2017

Na listopad 2017 przypada następujący ranking kredytów gotówkowych:

1. BGŻ BNP Paribas – Kredyt gotówkowy

Atrakcyjny produkt finansowy, pozwalający na uzyskanie nawet 200 000 zł kredytu. Możliwość błyskawicznego potwierdzenia telefonicznego. Bardzo długi okres kredytowania – nawet do 10 lat przy kwocie na minimum 30 000 zł.

2. Alior Bank – Pożyczka 5% z gwarancją

Pożyczka do 200 000 zł (więcej…)

Opłaty za korzystanie z konta oszczędnościowego

W związku z tym, że podatek bankowy wszedł w życie, instytucje bankowe poszukują oszczędności na wiele różnych sposobów. Jednym z nich jest podnoszenie opłat za proponowane produkty, które pojawiają się w dość zaskakujących ofertach.

Przykładem może być tutaj naliczana opłata za prowadzenie konta oszczędnościowego. Na takie rozwiązanie zdecydowały się aż trzy instytucje bankowe: PKO BP, Citi Handlowy (więcej…)

Kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy nie taki prosty jak go malują
Kredyt gotówkowy wydaje się jednym z najprostszych form kredytowych. Dostajemy czystą gotówkę na dowolne cele. Pożyczoną sumę spłacamy w ratach w wysokości określonej w umowie. O kredyt staramy się pokazując naszą zdolność kredytową. Takie jest uproszczone myślenie o kredycie gotówkowym. W rzeczywistości jednak kredyt gotówkowy to produkt, któremu trzeba (więcej…)