Ranking kredytów gotówkowych – listopad 2017

Na listopad 2017 przypada następujący ranking kredytów gotówkowych:

1. BGŻ BNP Paribas – Kredyt gotówkowy

Atrakcyjny produkt finansowy, pozwalający na uzyskanie nawet 200 000 zł kredytu. Możliwość błyskawicznego potwierdzenia telefonicznego. Bardzo długi okres kredytowania – nawet do 10 lat przy kwocie na minimum 30 000 zł.

2. Alior Bank – Pożyczka 5% z gwarancją

Pożyczka do 200 000 zł z niską prowizją. Długi okres kredytowania, nawet do pięciu lat. Minimum formalności i szybka wypłata, zaraz po wypełnieniu wniosku i przeprowadzeniu pierwszej rozmowy. Pieniądze na koncie nawet w ciągu doby.

3. Eurobank – Wypożyczka

Kredyt gotówkowy w ofercie Eurobanku posiada bardzo korzystne warunki umowy. Maksymalna kwota zapożyczenia to 120 000 zł przy najdłuższym możliwym okresie spłaty wynoszącym 108 miesięcy. Bank wymaga otwarcia konta osobistego i pobiera 10% prowizji. Oprocentowanie wynosi 5%.

4. PKO BP – Mini Ratka

Atrakcyjna pożyczka gotówkowa z bardzo korzystnym systemem rat miesięcznych. Możliwość uzyskania gotówki nawet w dniu złożenia wniosku przez klienta. Oferta konsolidacji i elastycznego ustalenia dnia spłaty. Maksymalna wartość zadłużenia wynosi 120 000 zł. Najdłuższy możliwy okres spłaty kredytu to 8 lat.

5. InBank – Kredyt Gotówkowy

0 zł za prowizję, wcześniejszą spłatę i wszystkie dodatkowe koszty związane z zawarciem umowy. Wysoka maksymalna kwota kredytu, nawet do 50 000 zł. Bezpieczny, szybki i wygodny dostęp do gotówki bez wychodzenia z domu. Nawet 72 miesiące na spłatę.

Redakcja

Autor

Redakcja

Bardzo dziękuję za przeczytanie mojego artykułu ;)

Dodaj komentarz