Ranking kredytów gotówkowych – styczeń 2018

Przeciekający dach jest dużym problemem, gdyż nie dość, że tworzy się grzyb, to jeszcze ucieka ciepło i wzrastają wydatki na ogrzewanie domu.
W takim, nagłym przypadku najlepiej skorzystać z oferty kredytu gotówkowego.
Mój ranking kredytów gotówkowych, umożliwi rozeznanie w kwestii najlepszych ofert bankowych, przy przykładowej kwocie kredytu
10000 zł, na okres spłaty 48 miesięcy, według wysokości miesięcznej raty i RRSO.

Najkorzystniejsza wydaje się tutaj oferta Alior Banku. Rata będzie wynosiła 230 zł, a RRSO jest na poziomie 5,12%. Oprocentowanie tego kredytu na 4 lata, to tylko 5%. Szczególną zaletą oferty jest prowizja 0%. Zaletą oferty jest możliwość złożenia wniosku online oraz szybka decyzja wstępna. Nie jest wymagane ubezpieczenie kredytu. Bank nie wymaga też zaświadczeń o zarobkach. Nie pobiera także prowizji za wcześniejszą spłatę kredytu. Małą wadą jest brak możliwości skorzystania z wakacji kredytowych.

Drugie miejsce w moim rankingu zajmuje BGŻ BNP Paribas, z ratą kredytu w wysokości 236 zł i RRSO na poziomie 6,43%. Prowizja w tej ofercie kredytowej wynosi 1,5%, a oprocentowanie 5,49%.
Trzecie miejsce na podium zajął bank City Handlowy z ratą miesięczną kredytu w wysokości 250 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi tutaj 9,66%. Oferta kredytowa City Handlowy ma oprocentowanie w wysokości 5,99%, a prowizja jest ustalona na poziomie 6,5%.

Za podium znalazł się bank Credit Agricole, z miesięczną ratą wynoszącą 264 zł, przy RRSO- 12,88%, oprocentowaniu 6% i prowizji aż 12,5%.
Ostatnie miejsce wśród najlepszych kredytów na 10000 zł, rozłożonych na 48 równych rat, zajmuje T-Mobile usługi bankowe, dostarczone przez Alior Bank. Wzięcie kredytu wymaga tu od nas spłacania co miesiąc 265 zł, przy RRSO 13,13%, oprocentowaniu 6,9%, a także prowizji 11%.

Redakcja

Autor

Redakcja

Bardzo dziękuję za przeczytanie mojego artykułu ;)

Dodaj komentarz