Jakie kredyty gotówkowe w lutym 2019 roku?

Na rynku dostępnych jest bardzo dużo różnorodnych kredytów gotówkowych. Nic w tym dziwnego, że wielu klientów nie ma pojęcia, na jaki warto się zdecydować, ponieważ konkurencja jest naprawdę duża. Czasem im większy wybór, tym klientom jest się ciężej zdecydować, co tak naprawdę będzie dla nich najbardziej korzystne. Aby uniknąć wielu niedomówień, jak również rozczarowań, poniżej prezentujemy Państwu ranking najlepszych kredytów gotówkowych w lutym 2019 roku. Z pewnością takie porównanie kredytów pozwoli Państwu wybrać najbardziej korzystną ofertę dla siebie, jak również dla swoich bliskich.

Zdecydowanie niezależnie od pożyczonej kwoty, w wielu porównaniach na pierwszym miejscu w miesiącu lutym w 2019 jest Alior Bank. Bardzo dużo klientów w ostatnim czasie to właśnie temu bankowi zaufało, ponieważ jego zimowa promocja jest naprawdę atrakcyjna. Wspomniany bank oferuje nam pożyczkę zimową, której prowizja wynosi 0%. To znacznie zmniejsza koszty całego kredytu. Nie można zapominać również o atrakcyjnym oprocentowaniu, wynoszącym 6,9%. RRSO w tym przypadku wynosi 7,12%.

Drugie miejsce w tym rankingu zajmuje Santander bank. W ofercie tego banku możemy znaleźć kredyt gotówkowy z niską prowizją, wynoszącą jedynie 1,99%. Oprocentowanie jest tylko o 0,01% niższe niż w przypadku poprzedniej oferty, z kolei RRSO wynosi 8,23%.

Redakcja

Autor

Redakcja

Bardzo dziękuję za przeczytanie mojego artykułu ;)

Dodaj komentarz