Ranking kredytów gotówkowych – grudzień 2017

Myślą przewodnią rankingów kredytowych jest ułatwienie wyboru najlepszej, dostępnej obecnie na rynku oferty kredytowej porównując tym samym przynajmniej kilka pożyczek bankowych oraz ich najistotniejszych założeń kredytowych. Poniżej można znaleźć najświeższy ranking kredytów gotówkowych, aktualny na miesiąc grudzień 2017 roku:

1. Alior Bank – Pożyczka z gwarancją
Alior Bank i jego oferta zajęli pierwsze miejsce z uwagi na następujące warunki: kredyt w wysokości do 150.000 zł przy oprocentowaniu 5% i
okresie kredytowania do 120 miesięcy.

2. BGŻ BNP Paribas – Kredyt gotówkowy z karencją w spłacie
Drugie miejsce na podium zajął BGŻ BNP Paribas z następującą ofertą kredytową: pożyczka w wysokości do 30.000 zł i oprocentowaniu 5,9% oraz okresie kredytowania do 63 rat. Karencja pożyczki polega na odroczeniu pierwszej spłaty raty.

3. BZ WBK – kredyt gotówkowy
Trzecie miejsce zajął Bank BZ WBK z następującą ofertą: oprocentowanie i prowizja na poziomie 4,99% oraz okres spłaty do 48 miesięcy. Warunkiem jest założenie Konta Jakie Chcę.

4. Credit Agricole – kredyt gotówkowy
Czwarte miejsce należy do Credit Agricole z uwagi na następujące założenia: kredyt do 255.550 zł i oprocentowanie od 5,49% do 10%. Okres spłaty pożyczki nie może być dłuższy niż do 120 miesięcy.

5. Citi Handlowy – pożyczka gotówkowa
Piąte i ostatnie miejsce w rankingu należy do banku Citi Handlowy z uwagi na następujące założenia: kredyt do 150.000 zł i oprocentowanie zmienne na poziomie 5,70%. Okres spłaty pożyczki może wynosić od 9 do 84 miesięcy.

Redakcja

Autor

Redakcja

Bardzo dziękuję za przeczytanie mojego artykułu ;)

Dodaj komentarz